Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Resortowi synowie u resortowej córki. Olejnik gości agentów, a TVN reklamuje książkę

Zdumiewająca aktywność byłych komunistycznych funkcjonariuszy trwa. Monika Olejnik niedawno ugościła trójkę najbardziej popularnych: Czempińskiego, Dukaczewskiego, Makowskiego. - To mnie nie zaskakuje, że panowie stali się tak medialni. Resortowe dzieci wiedzą, że pracujemy nad drugą częścią książki. Tym razem właśnie o służbach - mówi Dorota Kania, współautorka bestselleru "Resortowe Dzieci. Media". I jeszcze ciekawostka - książka została zareklamowana na antenie... TVN24!

Już na początku lutego portal niezalezna.pl zwracał uwagę, że Gromosław Czempiński, były szef WSI Marek Czempiński i Aleksander Makowski stali się częstymi gośćmi w mainstreamowych mediów. Dotychczas jednak bywali w różnych stacjach. Dopiero Monika Olejnik ustanowiła swoisty rekord. Całą trójkę byłych agentów komunistycznych służb zaprosiła do Radia Zet dzień po dniu.

Dziennikarkę, współautorkę książki "Resortowe dzieci. Media" Dorotę Kanię to jednak nie zaskakuje. Zwraca uwagę, że resortowe dzieci próbują atakować, bo jedne zostały już opisane, ale inni nerwowo oczekują na następne części bestsellerowej publikacji. - Wiadomo, że z dr Jerzym Targalskim i Maciejem Maroszem pracujemy nad nowy częściami. I nie jest żadną tajemnicą, że druga część będzie o służbach specjalnych - tłumaczy Dorota Kania.

Przy okazji musimy się przyznać, że niezbyt uważnie oglądamy TVN24. A tam w zeszłym tygodniu doszło do arcyciekawej sytuacji. Stacja w niedzielę emituje program "Xiegarnia" - magazyn kulturalny prowadzony przez Filipa Łobodzińskiego i Agatę Passent. Pojawia się też lista bestsellerów opracowana przez Magazyn Literacki "Książki". "Resortowe dzieci. Media" znalazły się na 1 miejscu!!!

To już było zaskoczenie, bo TVN24 pokazał nawet okładkę. Ale w absolutne zdumienie można było wpaść, gdy krótką recenzję wygłosiła Agata Passent, córka Daniela Passenta, jednego z bohaterów "Resortowych...". Oczywiście, było to złośliwe kilka zdań, wypowiedziane po ciężkim westchnięciu, ale jednak...

"Każdy chciałby być na okładce tej książki, gwarantując sobie popularność na prawicowych forach" - stwierdziła Passent. - "Donos ten ma ułatwić hejterskim falangowiczom zadawanie ciosów ręką z mieczem" - dodała. Cokolwiek to znaczy.

za:niezalezna.pl/51939-resortowi-synowie-u-resortowej-corki-olejnik-gosci-agentow-tvn-reklamuje-ksiazk

Copyright © 2017. All Rights Reserved.