Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Hanna Gronkiewicz Waltz wyrzuciła z pracy prof. Bogdana ChazanaHanna Gronkiewicz Waltz wyrzuciła z pracy prof. Bogdana Chazana dyrektora szpitala Świętej Rodziny w Warszawie. Prezydent Warszawy ogłosiła decyzję podczas konferencji prasowej. - Kontrola wykazała nieprawidłowości w funkcjonowaniu szpitala przy ulicy Madalińskiego - poinformowała Gronkiewicz Waltz.

Od kilku tygodni trwała medialna i polityczna nagonka na prof. Bogdana Chazana. Ostatnio atak na lekarza uzyskał poparcie ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza, który dzisiaj ogłosił, że nałożono finansową karę na szpital im. Świętej Rodziny. Powiadomił też prokuraturę o wynikach kontrolerów z różnych instytucji, które prawdziwy najazd przeżywał szpital prof. Chazana.

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny w Warszawie będzie musiał zapłacić 70 tysięcy złotych kary, którą formalnie nałożył Narodowy Fundusz Zdrowia, ale przy akceptacji ministra zdrowia.

Prezydent Warszawy znalazła powód do odwołania dyrektora szpitala Świętej Rodziny

- Stanowisko Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy z 7 października 2010 r. mówi, że żadna osoba, szpital ani instytucja nie może być zmuszona, pociągnięta do odpowiedzialności lub dyskryminowana w jakikolwiek sposób, z powodu odmowy wykonania lub udzielenia pomocy przy zabiegu przerwania ciąży - mówił na początku czerwca niezalezna.pl dyrektor szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie. Z prof. dr hab. n. med. Bogdanem Chazanem rozmawiał Samuel Pereira.

Na ten temat:
Prof. Bogdan Chazan: podpisałbym Deklarację jeszcze raz
Aborcja? W Wołominie wykluczona! - zmieniono statut szpitala, aby chronić dzieci
Dziecko poczęte także jest pacjentem
B. prezes Trybunału Konstytucyjnego: Prof. Chazan miał pełne prawo odmówić wykonania aborcji
Kilkaset osób na wiecu poparcia dla prof. Chazana. Wzruszające słowa

za:http://niezalezna.pl/57143-hanna-gronkiewicz-waltz-wyrzucila-z-pracy-prof-bogdana-chazana

***

Jak to punkt widzenia zalezy od miejsca (za)siedzenia...
Ta kobieta ongiś, również w Radiu Maryja, przedstawiała się jako uczestniczka katolickiego ruchu >Odnowa w Duchu Świętym<.


k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.