Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Kolejne aresztowanie Mary Wagner

Terlikowski: Cywilizacja, która płacze nad zabitym szczurem, zamyka tych, którzy chcą ratować dzieci przed morderstwem
Po raz kolejny aresztowano kanadyjską działaczkę pro-life Mary Wagner za rozdawanie kwiatów przed kliniką aborcyjną i apelowanie do matek, żeby nie zabijały swoich dzieci. – Cywilizacja śmierci tak strasznie boi się prawdy i współczucia, że zamyka kobietę w więzieniu za rozdawania kwiatów. Cywilizacja, która płacze nad zabitym szczurem zamyka tych, którzy chcą ratować dzieci przed morderstwem – komentował sprawę na antenie Telewizji Republika Tomasz Terlikowski.– Mary Wagner stoi pod kliniką aborcyjną w Kanadzie wręcza kobietom róże i prosi o to, żeby nie zabijały swoich dzieci. Za swoje poglądy spędziła już dwa i pół roku w więzieniu – tłumaczył redaktor naczelny Telewizji Republika. – Zapowiedziano jej, że nawet nie może się zbliżać do kliniki aborcyjnej – dodał.

Wbrew zakazowi sądu Mary Wagner postanowiła nie poddawać się i pojawiła się przed jedną z klinik z kwiatami i ulotkami.

– Poszła przed wigilią do kliniki, miała ze sobą białe i czerwone róże. Ona nawet nie mówiła nic o zabijaniu – oferowała pomoc – przybliżał sprawę Terlikowski. – Została natychmiast aresztowana, w tej chwili przebywa w więzieniu. W środę zostanie ustalony termin rozprawy sądowej, wygląda na to, że znowu spędzi wiele miesięcy w więzieniu – relacjonował. Zaznaczył przy tym, że oskarżenia wobec kobiety dotyczą naruszania wolności działalności gospodarczej, jaką w Kanadzie stanowią również kliniki aborcyjne.

Tomasz Terlikowski podkreślał, że w Kanadzie aborcja jest legalna do końca trwania ciąży, a kobiety często zabijają swoje dzieci przez wzgląd na komfort życia.

– Przed świętami kliniki pracują pod zwielokrotnioną siłą, bo zabójcy dzieci chcą sobie spokojnie poświętować, chcą mieć spokojne wakacje – mówił. – Dzisiaj matki i ojcowie zabijają swoje dzieci , bo nie chcą szkodzić swojej karierze, bo nie planowali dzieci, a czy Maryja planowała urodzenie Jezusa? – zauważył

za:telewizjarepublika.pl/terlikowski-cywilizacja-ktora-placze-nad-zabitym-szczurem-zamyka-tych-ktorzy-chca-ratowac-dzieci-przed-morderstwem,15320.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.