Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Herodzie, proszę z nami

Panie i Panowie, rusza właśnie orszak czterech króli. Kacper, Melchior i Baltazar pogodzeni po latach z Herodem idą w tęczowej paradzie równości.

Na czele pochodu pani prezydent niesie kołyskę, z której wyrzucono właśnie niepełnosprawne dziecko. Tuż za nią panowie w kieckach i damy z pejczami. Sekcja owieczek podąża krok w krok z zoofilami. Osły idą dumnie razem z uniwersyteckimi autorytetami. Pochód okadzają zwolennicy marihuany, co wzbudza radość każdego przechodzącego. Doda z Nergalem i Marią Czubaszek nucą „Międzynarodówkę”, która zastąpiła mało europejskie kolędy. Na mijanych kościołach telebimy TVN-u propagują program o tolerancji i równości. Dzieci licznie przyprowadzone przez rodziców i katechetów otrzymują kolorowe prezerwatywy zatwierdzone według najsurowszych standardów WHO. Starcy informowani są o możliwości darmowej eutanazji. W pochodzie widać biskupa celebrytę błogosławiącego idących. Janusz Palikot podkreśla, że zupełnie niepotrzebnie atakował Kościół, bo niektórzy duchowni lepiej od niego wypełniają program jego partii. Orszak będzie powtarzany nie tylko zimą, ale i w lecie, przecież wszyscy lubią święta.

Tomasz Sakiewicz

za:niezalezna.pl/62906-herodzie-prosze-z-nami

Copyright © 2017. All Rights Reserved.