Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Oto, jakie książki MEN proponuje naszym dzieciom!

Uczniowie szkół podstawowych będą się oswajać z magią i okultyzmem oraz czerpać wiedzę z książek o wegańskim stylu życia. Oto, co proponuje maluchom resort edukacji!

Pod koniec 2014 r. Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło plebiscyt na stworzenie listy z „lekturami marzeń” dla uczniów szkół podstawowych. Jak można było się domyślać, na liście znalazły się też książki zawierające treści, które mogą mieć szkodliwy wpływ na rozwój dzieci.

Wyniki plebiscytu opisuje „Gazeta Wyborcza”. Listę otwierają pozycje o wegetariańskim stylu życia i magii.
W ankiecie MEN wzięło udział blisko 12 tys. osób. Na pierwszym miejscu na liście marzeń znalazła się książka „Tosia i Pan Kudełko. Jedzeniowe dylematy” (to podobno „pierwsza polska książka o wegańskiej rodzinie), na drugim - „Psie troski”, na trzecim  „Harry Potter”, który oswaja dzieci z magią i okultyzmem, na szóstym „Mikołajek”, za nim „Dziećmi z Bullerbyn”.

za:www.fronda.pl/a/oto-jakie-ksiazki-men-proponuje-naszym-dzieciom,47678.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.