Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

„Konwencja zobowiązuje do walki z chrześcijaństwem”

Kulisy przyjęcia genderowej konwencji. Premier Kopacz zastraszała senatorów? Redakcja portalu wPolityce.pl podała niepotwierdzone informacje na temat gróźb, jakie miała kierować pod adresem senatorów premier Kopacz. „Senatorowie wyraźnie i ostro usłyszeli od Ewy Kopacz i jej ludzi, że ci którzy zagłosują przeciwko Konwencji, nie zostaną wystawieni w kolejnych wyborach” – takie ultimatum mieli usłyszeć parlamentarzyści przed głosowaniem w sprawie tzw. Konwencji antyprzemocowej.


Portal wPolityce.pl komentuje kulisy przyjęcia konwencji Rady Europy, która jako źródło przemocy wobec kobiet wskazuje tradycyjny model rodziny. „Ewa Kopacz zrywa ostatnie nitki łączące obóz władzy z wiarą chrześcijańską i bardzo brutalnie egzekwuje dostosowanie się do tego kierunku. To prawdziwy test sumień i smutno patrzeć jak niewielu go zdaje” – czytamy w portalu.


Redaktorzy mieli dotrzeć do wypowiedzi osoby pozostającej blisko środowiska politycznego, która potwierdziła wcześniejsze doniesienia na temat zastraszania parlamentarzystów przez Ewę Kopacz. „Senatorowie wyraźnie i ostro usłyszeli od Ewy Kopacz i jej ludzi, że ci którzy zagłosują przeciwko Konwencji, nie zostaną wystawieni w kolejnych wyborach. Formalnie nie było więc dyscypliny, ale było łamanie sumień. Jak widać, bardzo skuteczne” – miał powiedzieć nieznany z imienia i nazwiska informator.


za:www.pch24.pl/kulisy-przyjecia-genderowej-konwencji--premier-kopacz-zastraszala-senatorow-,34414,i.html#ixzz3TbQSIa00

zob. też:

http://naszdziennik.pl/uploads/senat-glosowanie-konwencja-przemocowa.pdf

oraz:

„Konwencja zobowiązuje do walki z chrześcijaństwem”


Konwencja Rady Europy o przemocy to dzieło genderystów, dla których seks stał się bogiem – powiedział w TV Trwam ks. prof. Dariusz Oko z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Senat nie zważając na zagrożenia pozwolił wczoraj, by prezydent ratyfikował szkodliwą konwencję. Ustawę w tej sprawie poparło 49 senatorów, głównie z PO, przeciwnych było 38, w zdecydowanej większości z PiS-u. Jedna osoba wstrzymała się od głosu. Wcześniej zgodę na konwencję wyraził Sejm.

Ustawa przeszła wbrew opiniom prawnym, które mówiły, że konwencja jest niezgodna z konstytucją i nic nie wnosi do polskiego prawa w zakresie przeciwdziałania przemocy.

Pod płaszczykiem ochrony przed przemocą dokument służy przemodelowaniu społeczeństwa. Ks. prof. Dariusz Oko w programie Polski punkt widzenia powiedział, że jest to lewacka utopia, która walczy z chrześcijaństwem. Dodał, że za konwencją stoją genderyści.

- Do istoty genderyzmu należy walka z rodziną i małżeństwem. Genderyści chcą totalnej swobody seksualnej, a zasady małżeństwa i rodziny ich w tym ograniczają. Oni chcą destabilizować rodzinę po to, żeby wszelkie zachowania seksualne były dopuszczalne. Pani Butler jest ateistką, dla której seks stał się bogiem, a ona jest najważniejszym przedstawicielem genderyzmu. Zniszczenie wszelkich norm – twierdzenie, że wszelkie normy w dziedzinie seksualnej są wytworem kulturowym, są niezwiązane z biologią – służy temu, że można je unicestwić, a na ich miejsce wprowadzić totalny chaos seksualny, żeby w seksie można było wszystko. Do tego zmierzają genderyści. Wprowadzenie konwencji temu służy. Ono zobowiązuje państwo polskie do walki z chrześcijaństwem – powiedział ks. prof. Dariusz Oko.

Teraz po przyjęciu przez Parlament ustawy ratyfikacyjnej konwencja trafi ona na biurko prezydenta. Zgodnie z konstytucją, prezydent może zwrócić się w tej sprawie do Trybunału Konstytucyjnego.

RIRM

za: http://www.radiomaryja.pl/informacje/konwencja-zobowiazuje-do-walki-z-chrzescijanstwem/    


Copyright © 2017. All Rights Reserved.