Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Ks. Dariusz Oko dla Fronda.pl: Nie można niewinnych dzieci skazywać na wychowywanie przez homoseksualistów !„Związki homoseksualne są diabelską karykaturą prawa Bożego. Nie można niewinnych dzieci skazywać na życie w takich warunkach” - mówi dla Fronda.pl ks. Dariusz Oko.

Włoscy projektanci mody Domenico Dolce i Stefano Gabbana  którzy sami są homoseksualistami, opowiedzieli się zdecydowanie przeciw adopcjom dla par jednopłciowych oraz zapłodnieniu in vitro.  Ludzie, którzy jako dzieci byli wychowywani przez pary homoseksualne, dziękują parze projektantów za tę odważną deklarację.

Ks.Dariusz Oko w rozmowie z portalem Fronda.pl opowiada o tym, jaki wpływ na rozwój dziecka ma wychowywanie się w rodzinie homoseksulanej.

Ks. Dariusz Oko: Z wielu badań, m.in. Marka Regnerusa wynika, że wychowywanie dzieci przez pary homoseksualne ma dla  nich fatalne skutki. W takich związkach dzieci mają o wiele gorsze warunki do rozwoju, wielokrotnie częściej są molestowane seksualnie, wyrastają na ludzi znacznie słabszych psychicznie, kilka razy częściej korzystają z pomocy opieki społecznej, częściej są bezrobotni, częściej miewają myśli samobójcze. Badania potwierdzają też, że dzieci wychowywane przez homoseksualistów, znacznie częściej wykazują tendencje homoseksualne – co pokazuje jak bardzo homoseksualizm jest uwarunkowany społecznie.

Homoseksualiści w krajach zachodnich mają średnio kilkuset partnerów seksualnych. Człowiek który ma 12 partnerów seksualnych rocznie, nie może być dobrym ojcem, to nie są warunki do wychowywania dziecka. Taki styl życia musi prowadzić do degradacji osobowiści. Z różnych badań wynika, że duża część homoseksualistów żyjących na Zachodzie cierpi na AIDS i oraz że są oni częściej niż inni sprawcami pedofilii.

Potężne lobby homoseksualne najbardziej nienawidzi nawróconych gejów, którzy żyli w tym środowisku i dają świadectwo, przez jakie piekło przeszli. Oni nienawidzą ich znacznie bardziej, niż krytyków spoza tego środowiska.

Bardzo dużo mówi się dziś o prawach i godności kobiet, tymczasem propaganda homoseksualna w niesamowity sposób ubliża kobietom. Homoseksualiści przekonują, że dzieciom wychowanych w ich związkach jest najlepiej, czyli że homoseksualista lepiej wychowa dziecko niż rodzona matka. Jaki to policzek dla kobiet, które wychowują swoje dzieci z największym poświęceniem! Dziecko ma prawo wychowania się w rodzinie złożonej z matki i ojca. Spójrzmy, do jakich absurdów ta propaganda się posuwa! Ludzie wychowani bez matki czy bez ojca są okaleczeni psychicznie i duchowo. Tego się nie da nadrobić. Związki homoseksualne są taką diabelską karykaturą prawa Bożego. Nie można niewinnych dzieci skazywać na życie w takich warunkach.

Not. ed

za:http://www.fronda.pl/a/ks-dariusz-oko-dla-frondapl-nie-mozna-niewinnych-dzieci-skazywac-na-wychowywanie-przez-homoseksualistow,48755.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.