Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Sataniści dopięli swego.

W USA odsłonięto posąg diabła. Makabryczna orgia na złość chrześcijanom

W USA działacze organizacji Szatańska Świątynia z Detroit postawili posąg Baphometa. Z relacji świadków i amerykańskich mediów wynika, że po odsłonięciu monumentu impreza przerodziła się w istną orgię. - Szatan wciska się w każdą lukę i szczelinę. Szerzy kłamstwo i zło często pod pozorem dobra. Ktoś może wykorzystał jakieś lobby i szkodzi - komentuje to wydarzenie portalowi niezalezna.pl. ks. Jan Sikorski, ojciec duchowny kapłanów Archidiecezji Warszawskiej.

Działacze Szatańskiej Świątyni już od jakiegoś czasu zawzięcie walczą o rozdział państwa od Kościoła. Aktywistom udało się już m.in. rozdać w okolicznych szkołach broszurki „Wielka księga satanistycznych gier i zabaw dla dzieci”. Cała akcja stanowiła odpowiedź amerykańskich satanistów na wcześniejsze rozdawanie uczniom Biblii przez organizacje kościelne.

Społeczność przed takimi bluźnierstwami powinna się bronić i chronić też innych swoich obywateli, bronić przed obrazą przeżyć religijnych. Propagowanie zła powinno być ograniczone - mówi ks. Sikorski.

Wcześniej przed budynkiem władz stanowych w Oklahomie stanęła tablica z dziesięcioma przykazaniami. Okazuje się, że to właśnie dlatego członkowie Satanic Temple tak gorączkowo zabiegali o możliwość postawienia tam swojego posągu. Choć władze odmówiły, sataniści znaleźli dla rzeźby inne miejsce. Jak informują amerykańskie media na odsłonięcie posągu kosztował 25 dolarów, a cała impreza przerodziła się w orgię.
Sam posąg przedstawia wyobrażenie demona z głową kozła i skrzydłami, który siedzi na tronie z wyrytym pentagramem. Przed demonem stoi dwójka dzieci, wpatrujących się w Baphometa.

Ubolewam nad tym. Spotykałem satanistów w swoim życiu, choć bardzo rzadko. Tacy ludzie jednak są i będą. Biada człowiekowi, który sieje zgorszenie. Szatan działa w sposób bluźnierczy. Zdrowa część społeczeństwa powinna się temu przeciwstawić. Jak jest zło to później jest też praca dla egzorcystów, aby zgorszenie nie szerzyło się w świecie - podsumowuje ks. Sikorski.

za:niezalezna.pl/69431-satanisci-dopieli-swego-w-usa-odslonieto-posag-diabla-makabryczna-orgia-na-zlosc-chrzescijanom


***


Ujawnili zbrodniczy proceder aborcjonistów. Sąd zakazał dalszej publikacji taśm!


Amerykański sąd zakazał stowarzyszeniu na rzecz ochrony życia poczętego publikacji dalszych materiałów filmowych, ujawniających krwawy proceder zabijania dzieci i handlu ich organami. Jak na razie opublikowano trzy filmy, które wywołały burzę w USA.

Sąd Najwyższy Kalifornii wydał tymczasowy nakaz sądowy, zabraniający Center for Medical Progress (CMP), stowarzyszeniu na rzecz ochrony życia poczętego, publikacji dalszych materiałów filmowych obnażających zbrodniczą działalność aborcyjnego koncernu Planned Parenthood.

To właśnie CMP upubliczniła nagrane ukrytą kamerą filmy, dowodzące, że aborterzy handlują częściami ciała zabitych przez Planned Parenthood dzieci. Ostatnie nagranie ukazuje kobieta, która pracowała w klinice skupującej ludzkie tkanki. "Im cenniejsza tkanka, tym więcej pieniędzy dostaniesz, więc jeśli uda ci się pozyskać mózg lub serce, to zarobisz więcej niż za tylko pępowinę. Myślę, że to zachęta, by pozyskać bardziej wartościowe tkanki i zarobić więcej" - ujawniła. Na nagraniu widać także tacę z częściami ciał zabitych nienarodzonych dzieci: z kończynami, sercami i innymi narządami wewnętrznymi.

Na poprzednich dwu filmach nagrano potajemnie osoby z kierownictwa Stem Express, firmy kupującej organy od Planned Parenthood. Mówiły one o pozyskiwaniu ludzkich tkanek i handlu częściami ciał dzieci, zabitych w wyniku aborcji. Szok w USA wzbudziło cyniczne zachowanie tych osób: o fragmentach ludzkich ciał opowiadały przy jedzeniu, śmiejąc się i żartując.

Wiadomo, że Centre for Medical Progress miał jeszcze opublikować przynajmniej 9 szokujących nagrań.

za: http://niezalezna.pl/69455-ujawnili-zbrodniczy-proceder-aborcjonistow-sad-zakazal-dalszej-publikacji-tasm

***

Quo vadis Ameryko?...


k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.