Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Nergal i Czubaszek w Empiku na Święta. Na wakacje - zabawa w voodooW grudniu ub.r. skandal wywołał udział Adama „Nergala” Darskiego i Marii Czubaszek w reklamie, którą Empik przygotował na Boże Narodzenie. Czyli – muzyk satanistycznego death metalowego zespołu oraz zwolenniczka aborcji. Na letnie wakacje sieć sklepów przygotowała dla klientów inną „niecodzienną” ofertę... Jak poinformowali nas Czytelnicy portalu niezalezna.pl, obecnie Empik promuje w oddziale z zabawkami dla dzieci... „gra towarzyska voodoo”.

Na dzień przed Wigilią na profilu Empiku na Facebooku - jego prezes Olaf Szymanowski napisał: „Osoby, które poczuły się urażone doborem bohaterów ostatniej kampanii reklamowej Empiku, przepraszam, zapewniając, że nie było to celowe działanie czy też prowokacja”. Było to następstwem bojkotu w zw. z udziałem w wigilijnej reklamie tej sieci - Adama „Nergala” Darskiego i Marii Czubaszek.

Oburzenie klientów Empiku wywołał fakt, że „Nergal”, który darł Biblię, podpalał krzyże, został zaproszony do... reklamy prezentów bożonarodzeniowych. Co więcej, w programie Jakuba Wojewódzkiego mówił, że „nie cierpi tego okresu, irytuje go bożonarodzeniowa otoczka, a żeby nie uczestniczyć w wigilijnej wieczerzy, wyjeżdża do ciepłych krajów”. Z kolei Maria Czubaszek niejednokrotnie z aprobatą wypowiadała się o aborcji, sama też jej dokonywała.

Dziś Czytelniczka portalu niezalezna.pl przysłała nam zdjęcie na którym widać inny zaskakujący pomysł tej sieci sklepów, tym razem na letnią rozrywkę dla dzieci. Jak okazuje się, w Empiku na półkach z zabawkami pojawiła się... „gra towarzyska voodoo”. Na stronie internetowej sklepu zaznaczono, że grać jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 8 do 15+ lat.

za:niezalezna.pl/69954-nergal-i-czubaszek-w-empiku-na-swieta-na-wakacje-zabawa-w-voodoo

Copyright © 2017. All Rights Reserved.