Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Bronisław Widstein: Agnieszka Holland jak Julia Brystiger.

Jeśli ktoś demonstruje pod transparentem "Stalin i Dzierżyński lepszy niż Kaczyński"...

Jeśli posłuchamy wypowiedzi Agnieszki Holland i weźmiemy pod uwagę jej postawę to musimy zauważyć głęboką zbieżność jaki zachodzi między nią a Julią Brystigier. Dla tych, którzy nie wiedzą, przypominam: chodzi o znaną z sadyzmu stalinowską funkcjonariuszkę, potem czynną na PRL-owskiej niwie kultury.

Jeśli ktoś demonstruje pod transparentem, który pojawił się na manifestacji KOD, „Stalin i Dzierżyński lepszy niż Kaczyński”, pozytywnie wartościuje tych ludobójców i uznaje, że byli lepsi niż lider wybranej w wyborach demokratycznej partii.

Nonsens?

Czy większy niż wypowiedź Holland:

Jeśli przeanalizujemy sferę wartości, które reprezentuje rządząca partia, to okaże się, że to co PiS podziela najgłębiej, to wartości, które reprezentuje Putin.

Nie sposób zrozumieć tej wypowiedzi inaczej niż uznania, że partia Kaczyńskiego wzywa do imperialnych podbojów i masowych mordów, do których nie tylko posuwa się, ale je wręcz pochwala Putin.

Czy większym nonsensem jest więc porównywanie PiS-u do Putinowskiej partii czy zwolenników KOD-u do stalinistów?

za: http://wpolityce.pl/polityka/277907-agnieszka-holland-jak-julia-brystiger-jesli-ktos-demonstruje-pod-transparentem-stalin-i-dzierzynski-lepszy-niz-kaczynski

Copyright © 2017. All Rights Reserved.