Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Atak na ONR

Światowy Kongres Żydów nie może przeżyć istnienia Obozu Narodowo-Radykalnego w Polsce. Na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych w ramach nagonki na ONR umieścił artykuł z portalu thenews.pl, którego autor szkaluje się tę organizację, wypaczając jej narodowy charakter i przypisując rasizm oraz agresję.

Przyczynkiem do ataku na ONR była 82 rocznica powstania organizacji, która została uczczona w sobotę marszem w Białymstoku. Władze Politechniki Białostockiej ostrzegły zagranicznych studentów, że taka manifestacja będzie miała miejsce i żeby w tym czasie nie wychodzili z akademików.

„ONR deklaruje idee rasizmu. Dlatego zalecamy, abyście nie opuszczali miejsc zamieszkania od 11:00 rano (sobota 16/04) aż do 3:00 rano (w nocy z soboty na niedzielę). Aby zapobiec jakimkolwiek nieprzyjemnym incydentom, prosimy nie wychodzić do miasta ani nie spacerować po kampusie” stwierdziły władze uczelni i to polecenie zostało upowszechnione w świecie, również przez Światowy Kongres Żydów, aby zdyskredytować Obóz Narodowo-Radykalny i przedstawić polskich narodowców jako antysemitów.

W antypolskim paszkwilu autor sugeruje, że nie bez przyczyny ONR wybrał Białystok na miejsce jubileuszowego marszu, ponieważ w mieście tym od dawna władze mierzą się z problemem rasizmu [!?].


Prawy.pl

za:wirtualnapolonia.com/2016/04/18/zydowski-atak-na-onr/

Copyright © 2017. All Rights Reserved.