Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komitet Obrony Demokracji na homoparadzie. O taką Polskę walczą!Homoaktywiści wraz z działaczami KOD wzięli udział w tzw. marszu równości, który odbył się w Gdańsku. Sojusz „tęczowych” i samozwańczych obrońców demokracji coraz bardziej się zacieśnia.


Już podczas warszawskiej manifestacji organizowanej przez opozycję „tęczowe” flagi mieszały się z kodowskimi. Podobnie było w Gdańsku podczas tzw. marszu równości.


Głównym organizatorem sobotniej homoparady było Stowarzyszenie na rzecz Osób LGBT (lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych) Tolerado. Poparł je Komitet Obrony Demokracji i partia Razem.  Na marszu pojawiły się także flagi partii Ryszarda Petru.


„Gazeta Polska Codzienna” opisuje prowokacyjne zachowania uczestników homopikiety:


Mężczyzna w średnim wieku w stroju duchownego wygłaszał antykościelne hasła. Inny, młody człowiek, wykonywał obraźliwe gesty skierowane wobec przeciwników marszu, broniących tradycyjnych wartości.

Przeciwko homoparadzie protestowali również członkowie Brygady Pomorskiego Obozu Narodowo-Radykalnego i kibice Lechii Gdańsk. Doszło do zatrzymania przez Policję kilkunastu osób, wśród nich znalazła się córka radnej PiS.za:www.pch24.pl/komitet-obrony-demokracji-na-homoparadzie--o-taka-polske-walcza-,43445,i.html#ixzz49USW0aPW

Copyright © 2017. All Rights Reserved.