Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Atak wandali na krakowski klasztor sióstr Felicjanek.

Napisali: faszystowskie świnie i Bóg jest gejem!

Wulgarne graffiti z napisami w języku angielskim pojawiły się na murze klasztoru sióstr Felicjanek w Krakowie. "God is gay", czyli "Bóg jest gejem", czy "facis pigs", czyli faszystowskie świnie – to niektóre hasła, jakie wandale napisali na murze.

Policja już zajmuje się sprawą. – Badamy tę sprawę. Teraz musimy ustalić, czy jest to tylko zniszczenie mienia, czy też obraza uczuć religijnych – powiedziała przedstawicielka małopolskiej policji telewizji TVN 24.

Na murze klasztoru, który został niedawno pomalowany, wandale napisali m.in. "God is gay", czyli "Bóg jest gejem", "facist pigs" – "faszystowskie świnie" oraz "f**k the church", co oznacza "piep**** kościół".

Mur, otaczający klasztor, został odrestaurowany w piątek przez uczniów jednej z pobliskich szkół, zaś już w sobotę pojawiły się na nim graffiti z wulgarnymi napisami.

za:www.fronda.pl/a/atak-wandali-na-krakowski-klasztor-siostr-felicjanek-napisali-faszystowskie-swinie-i-bog-jest-gejem,74198.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.