Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Agresja propagandowa PE

Na stronach Parlamentu Europejskiego umieszczono film pt. „Polska: zagrożenia poszanowania prawa”. Obraz tak zmontowano, że pokazuje demonstracje odbywające się w Polsce równolegle: Marszu Niepodległości wraz z marszami KOD-u oraz organizacji LGBT.

Wygląda to tak, jakby one działy się w tym samym czasie, w związku z czym widz może odnieść wrażenie, że na polskich ulicach rozgrywa się wielki konflikt, zwłaszcza że komentarz narratora mówi o konflikcie politycznym w Polsce i łamaniu praw człowieka. Jest to klasyczna robota propagandowa, której celem jest pokazanie Polski jako kraju zdestabilizowanego. Takim działaniem urzędnicy PE sprzeniewierzają się zasadzie bezstronności i powinności pokazywania prawdy bez względu na sympatie polityczne. Uważam, że mamy tutaj do czynienia z agresją propagandową urzędników PE przeciwko Polsce.

Maciej Świrski

za:niezalezna.pl/86124-agresja-propagandowa-pe

Copyright © 2017. All Rights Reserved.