Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Karta Telewizji Republika Twoim Anty – KOD-emOd dzisiaj Telewizja Republika rozpoczęła na swojej antenie emisję spotów, w których Osobowości Stacji Tomasz Sakiewicz, Ewa Stankiewicz, Piotr Lisiewicz i Dominika Figurska zachęcają do zakupu Karty Telewizji Republika za pomocą której można oglądać Stację w internecie.

Kampanii towarzyszą hasła „Jeżeli masz odwagę myśleć wspieraj Telewizję Republika” , „Jeżeli nie myślisz tak jak oni, wspieraj Telewizję Republika”, „Kup Anty-Kod Kartę Telewizji Republika”
„Ta inicjatywa to doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcą wspierać wolne media w Polsce, stanowiąca zdecydowaną reakcję na działania Komitetu Obrony Demokracji” - informuje wiceprezes Telewizji Republika Tomasz Sakiewicz.
Emisja spotów jest związana z rozpoczęciem dystrybucji Kart Telewizji Republika w punktach sprzedaży Ruch S.A. w całej Polsce „Rozszerzenie dystrybucji Kart w kanale sprzedaży Ruch S.A. , który jest dobrze nakierowany na naszą grupę docelową ułatwi i przyspieszy jej zakup” – informuje członek zarządu Telewizji Republika Radosław Dobrzyński.

Spot został zrealizowany z wykorzystaniem materiałów archiwalnych Telewizji Republika, autorem jest Weronika Wojnach i zespół Telewizji Republika.

za:www.fronda.pl/a/karta-telewizji-republika-twoim-anty-kod-em-1,79979.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.