Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Natalia Przybysz - persona non grata w Łodzi

Wygląda na to, że sprawa aborcji długo jeszcze będzie się czkawką odbijać piosenkarce Natalii Przybysz. Wczoraj informowaliśmy o doniesieniu do prokuratury o popełnieniu przez nią przestępstwa, dziś okazuje się, że przeciw jej koncertom ludzie zaczynają protestować.

Tym razem sprawa dzieje się w Łodzi. Przeciw koncertowi Przybysz protestują środowiska narodowe, które napisały list protestacyjny do właścicieli lokalu w Łodzi, gdzie ów koncert miał się odbyć. Czy to początek dopiero początek problemów Przybysz?

W liście narodowców czytamy:

„Uważamy, że pani Natalia Przybysz powinna raczej spotkać się z prokuratorem, biorąc pod uwagę przedstawione przez nią okoliczności, które stanowią przestępstwo również na gruncie obecnej ułomnej ustawy antyaborcyjnej”

NASZ KOMENTARZ: Bardzo nas cieszy, że tak haniebne zachowanie, jak chwalenie się dokonaną aborcją i traktowanie jej jak niewinnego zabiegu medycznego, spotyka się z coraz większymi protestami społecznymi. Miejmy nadzieję, że to będzie ich więcej, a sprzeciw wobec aborcji coraz głośniejszy!

za:www.fronda.pl/a/natalia-przybysz-persona-non-grata-w-lodzi,81327.html

***


Przybysz trafi za kraty? Złożono zawiadomienie o "zbrodni zabicia dziecka"

Istnieje prawdopodobieństwo, że piosenkarka Natalia Przybysz, która zasłynęła ostatnio z tego, że o aborcji opowiadała, jak gdyby była to zwykła wizyta u lekarza, zostanie postawiona przed sądem i skończy w więzieniu. Katolicki Klub imienia Świętego Wojciecha złożył bowiem zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Piosenkarka oskarżana jest o dokonanie "zbrodni zabicia dziecka", a także o rozmyślne i publiczne propagowanie aborcji. Doniesienie zlożone zostało 4 listopada, skierowano je do łódzkiej prokuratury. Podpisani pod dokumentem są Jan Waliszewski, Iwona Klimczak oraz Mirosław Orzechowski, którzy są działaczami ww. organizacji. Wnoszą o to, by prokuratura przeprowadziła odpowiednie postępowanie, ustaliła i ukarała sprawców.

We wspomnianym liście czytamy:

„Pani Natalia Przybysz ujawniła, że w pełni świadomie i z rozmysłem poddała się zabiegowi zamordowania własnego dziecka nienarodzonego w klinice na Słowacji. Ujawnia przy tym szczegóły tego zdarzenia, podaje cenę, zachwala konieczną w czasie dokonywania zbrodni dzieciobójstwa opiekę medyczną oraz w sposób bezpośredni zachwala własny czyn, sugerując czytelnikom, że aborcja jest właściwą drogą wyboru matki, która nosi pod sercem niechciane dziecko”

Dalej autorzy odnoszą się do absurdalnego zadowolenia piosenkarki z dokonania aborcji:

„Czyny pani Natalii Przybysz są wyjątkowo odrażające i naganne, dowodzą jej demoralizacji i są przykładem poczucia całkowitej bezkarności wobec rygorów polskiego prawa. Przybysz mówi o dokonanej aborcji z zachwytem i opisuje ulgę, jaką odczuła po dokonaniu zabiegu. Faktem, który dodatkowo zaświadcza o świadomych i przestępczych działania Natalii Przybysz jest wykorzystywanie zbrodni dzieciobójstwa w osobistej karierze muzycznej z nadzieją uzyskania szerokiego posłuchu i poparcia dla jej przestępczych czynów”

NASZ KOMENTARZ: Kara dla osoby, która tak lekko traktuje aborcję i zabicie dziecka to jedyne dobre rozwiązanie. Z pewnością z tego powodu doczekamy się kolejnych protestów, jednak miejmy nadzieję, że organy ścigania oraz wymiar sprawiedliwości nie ugną się przed społeczną presją i sprawiedliwości stanie się zadość!

za:www.fronda.pl/a/przybysz-trafi-za-kraty-zlozono-zawiadomienie-o-popelnieniu-morderstwa,81292.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.