Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Poczta Polska wydała specjalny znaczek w związku z XXV rocznicą powstania Radia MaryjaZ okazji XXV rocznicy powstania Radia Maryja Poczta Polska 25 listopada wprowadziła do obiegu okolicznościowy znaczek pocztowy.

Umieszczono na nim wizerunek Maryi i napis „25-lecie Radia Maryja”. Specjalny znaczek został wydrukowany w liczbie 360 tysięcy egzemplarzy. Oprócz tego Poczta Polska wprowadziła do obiegu również okolicznościowe koperty. Znajduje się na nich już naklejony znaczek przygotowanym na jubileusz Radia i cytat z Jana Pawła II:

„Cenny wkład Radia Maryja w dzieło nowej ewangelizacji buduje rodzinę Bogiem silną, wychowuje społeczeństwo, a zwłaszcza młode pokolenie, do cywilizacji miłości„.

Jak informuje Poczta Polska na swojej stronie internetowej wprowadzony do obiegu znaczek ma wartość A odpowiadającą wartości nominalnej znaczka pocztowego używanego do uiszczenia opłaty za ekonomiczną przesyłkę listową nierejestrowaną w obrocie krajowym, o masie do 350 g emisji. Znaczek „25-lecie Radia Maryja”.
wydrukowano techniką rotograwiurową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie znaczka 43 x 31,25 mm, w nakładzie 360 000 sztuk. Arkusz zawiera 50 znaczków. Autorem projektu jest Marzanna Dąbrowska.

Główne uroczystości XXV rocznicy powstania Radia Maryja odbędą się 3 grudnia

za:www.radiomaryja.pl/informacje/poczta-polska-wydala-specjalny-znaczek-zwiazku-xxv-rocznica-powstania-radia-maryja/

Copyright © 2017. All Rights Reserved.