Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Koniec "Gazety Wyborczej". Najgorszy wynik sprzedaży w historii!

Wreszcie nadchodzi ten dzień! "Wyborcza" idzie do lamusa!

Serwis wirtualnemedia.pl podaje informacje odnośnie najnowszych danych czytelnictwa prasy w Polsce. "Gazeta Wyborcza" zanotowała najgorszy w historii wynik sprzedaży. To już prawie koniec jednej z najbardziej plugawych gazet w Polsce.

Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, w kwietniu średnia sprzedaż "Faktu" wyniosła 244 344 egz. (o 8,28 proc. mniej rok do roku). Na drugim miejscu znalazł się "Super Express" z 118 120 egz.(o 11,08 proc. mniej rok do roku).

"Gazeta Wyborcza" zanotowała największy spadek w zestawieniu. Jej średni wynik to 96 603 egz. (spadek o 19,87 proc. rok do roku). Jak wynika z zestawień serwisu, to najgorszy wynik sprzedaży dziennika w historii.

"Wyborcza" idzie do lamusa!

za:telewizjarepublika.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.