Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

„Kulturowi terroryści” w natarciu. Lewicowa bojówka atakuje organizację prorodzinną

Na teren zajmowany przez holenderską organizację „Civitas Christiana” wdarli się nocą z zeszłej środy na czwartek lewicowi bojówkarze, najwyraźniej zirytowani kontrą dla homoseksualnej indoktrynacji dzieci.

Uszkodzili drzwi, pozostawili plakat z „postępowymi” tezami i ulotki.
 
Do nocnego włamania doszło nieopodal Nijmegen, we wsi Heilig Landstichting, gdzie mieści się siedziba Civitas Christiana. W nocy z 24 na 25 października napastnicy przedostali się przez ogrodzenie i przybili przed drzwiami domu pielgrzymiego Casa Nova plakat z „polemiką” wobec prorodzinnych akcji prowadzonych przez organizację. Zamaskowanych intruzów było co najmniej pięciu, co wynika z fotografii, którą sami opublikowali. Podczas umieszczania plakatu na fasadzie budynku uszkodzili jego drzwi. W pobliżu pojawiło się też sporo ulotek autorstwa skrajnej lewicy, miedzy innymi o wydźwięku proaborcyjnym.

Niedawno aktywiści LGBT i lewicowi radykałowie fizycznie i werbalnie zaatakowali demonstrantów z „Civitas Christiana” przed biblioteką w Nijmegen. Katolicy protestowali tam przeciwko zajęciom dla dzieci, prowadzonym przez transwestytów. Starcie zostało sfilmowane, zaś nagranie pojawiło się w internecie.

W marcu 2018 lewackie bojówki fizycznie zaatakowały działaczy wspomnianej katolickiej organizacji podczas pikiety przeciwko utrzymanej w stylu LGBT kampanii promocyjnej jednej z odzieżowych marek (patrz: fotografia).

- Żyjemy w środowisku, w którym rewolucja przybiera coraz bardziej rozpaczliwe formy. Na wszystkich frontach widać, że coraz więcej osób dostrzega jej oszustwo, a za tym tak zwanym aktywizmem kryje się czarna nienawiść wobec rodziny. Oni są antifa – anti-family [gra słów nawiązująca do nazwy lewackiej organizacji Antifa, rzekomo antyfaszystowskiej, której symbole znajdowały się na nalepkach umieszczonych na terenie Casa Nova – red.] Przeciwko Holandii i holenderskiej kulturze chrześcijańskiej – skomentował Hugo Bos, lider „Civitas Christiana”.
 
- Jak długo rząd będzie tolerował tych kulturowych terrorystów? Nie obawiamy się ich, ale traktujemy  obecny stosunek wobec nich jako niewłaściwy. Tak czy inaczej, będziemy zgłaszać wszystkie groźby, naruszenia i przestępstwa przeciwko nam, tak aby władze nie mogły zaprzeczyć, że ten problem istnieje – podkreślił Bos.

za:www.pch24.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.