Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Marcin Palade: Przejęcie Radia Zet przez Fratrię za kredyt z Pekao może skończyć się tak samo jak...

Według nieoficjalnych ustaleń portalu wirtualnemedia.pl Grupa Fratria w ostatniej chwili złożyła ofertę firmie Czech Media Invest, która jest właścicielem, m.in. Radia Zet. Sprawa jest szeroko komentowana przez internautów i publicystów

, głos zabrał także analityk preferencji społeczno-politycznych i socjolog Marcin Palade.

Ewentualne przejęcie Radia Zet przez Fratrię senatora Biereckiego za kredyt z Pekao może skończyć się tak samo jak zaangażowanie za czasów AWS spółek państwowych w Telewizję Familijną - twierdzi Marcin Palade. Niezbyt pochlebnie wypowiedział się na temat zarządzania "prawicowymi" mediami.
 
Kupić a efektywnie zarządzać mediami (zjawisko deficytowe na prawicy) to dwie różne rzeczy - dodał.
 
Po samej zapowiedzi kupna przez Fratrię w @rmf_fm (Bauer) pracodawca z pewnością dał zgodę załodze stacji na porannego szampana - dopisał w komentarzu.

za:www.tysol.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.