Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Konto dr. Targalskiego na YouTube zawieszone

Konto na YouTube dr. Jerzego Targalskiego zostało zawieszone. Uczony miał rzekomo ,,wielokrotnie lub poważnie'' naruszyć regulamin serwisu.

Dr Jerzy Targalski używał swojego youtube'owego konta do odpowiadania na pytania widzów ,,Geopolitycznego tygla'' Telewizji Republika. W ,,Tyglu'' Targalski opowiadał w bardzo jednoznaczny sposób o sytuacji na politycznej scenie światowej, obalając przy tym liczne mity i złudzenia.

Zawiadomienie o zawieszeniu konta przyszło 31. grudnia 2018 roku, 27 minut po północy. Wcześniej dr. Targalski nie otrzymywał żadnych ostrzeżeń, choć konto prowadzi od ponad półtora roku.

Jeden z ostatnich odcinków ,,Geopolitycznego Tygla'' poświęcony był prawdopodobnemu krztałtowi przyszłych relacji USA-Chiny.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.