Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Ludzie, zejdźcie z drogi!

Tak śpiewali kiedyś Skaldowie i dziś, przy wściekłych atakach totalnej opozycji na Pocztę Polską z powodu jej udziału w głosowaniu korespondencyjnym, chce się to wezwanie powtórzyć.

Tylko przedstawiciele partii otwarcie antypolskich mogą tak pluć na pamięć bohaterskich obrońców Poczty Polskiej w hitlerowskim tzw. Wolnym Mieście Gdańsku, którego obecni antypolscy włodarze usiłują tę niesławną tradycję odradzać. U nas, na mazowieckiej wsi, w której za czasów PO placówkę pocztową zlikwidowano, pan listonosz jest osobą powszechnie kochaną, nawet nasz pies wie, że się go nie obszczekuje! Tylko że nasz pies jest normalny. A wściekłe psy opozycji niech sobie histerycznie szczekają, karawana zwana Polską jedzie dalej i dotrze do celu – kolejnego zwycięstwa w demokratycznych wyborach!

Jerzy Lubach

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.