Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

"Aborcja bez Granic" wciąż pomaga w zabijaniu polskich dzieci

Media informują o wzroście zainteresowania Polek aborcją zagraniczną.
Informacje na ten temat podał "Dziennik Gazeta Prawna". Organizacja "Aborcja bez granic" miała w styczniu pomóc w doprowadzeniu do 522 aborcji w porównaniu do 228 w tym samym okresie roku 2020.

Abortion Support Network miało doprowadzić w tym czasie do aborcji 40 dzieci, co oznacza liczbę ponad trzy razy większą niż w pierwszym kwartalne pierwszego kwartału roku 2020.

Według gazety pojawiły się już odmowy aborcji w szpitalach, a także spadła ilość badań prenatalnych.

za:dorzeczy.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.