Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Ogniem na wprost. Kto sieje wiatr...

/.../ Wbrew temu, co robi administracja Joego Bidena, gubernator stanu Arkansas Asa Hutchinson podpisał ustawę, która zabrania tzw. transpłciowym kobietom udziału w żeńskich drużynach reprezentujących szkoły podstawowe, średnie i uczelnie.

/.../
Podpisałem to prawo jako fan sportu kobiet, od koszykówki po piłkę nożną […]. Głosi ono po prostu, że zawodniczki nie powinny być zmuszane do rywalizacji w sporcie z uczniem płci męskiej– argumentuje.

Niestety przepisy dotyczą jedynie sportu szkolnego. Ponadto mogą zostać zablokowane na drodze prawnej.

Sam pomysł, by wspomniane transpłciowe kobiety, czyli faceci, którzy chcą być babami i jako takie brać udział w kobiecym sporcie, wydaje się jak z wariatkowa. Bo cóż gość udający kobietę może szukać zarówno w damskim sporcie, jak i damskiej…
/.../

***
Jak podaje portal euroislam.pl, holenderskie wydawnictwo usunęło fragment o Mahomecie i jego imię z nowego wydania "Piekła" Dantego


Andrzej Potocki

Publicysta, dziennikarz śledczy, pasjonat historii. Współtworzy tygodnik "Sieci" i portal wPolityce.pl
 /.../
-----------------------

A stresująca wielu tabliczka mnożenia i inne gnębienia biednych dzieci?!?   :-(   ... Jak głupieć to głupieć!
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.