Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Kraków: Spalony samochód z plakatami antyaborcyjnymi

Prawda o zbrodniczym procederze zabijania dzieci poczętych jest nie do zniesienia dla lobby aborcyjnego. Już trzeci samochód fundacji Pro – Prawo do Życia stanął w ogniu, najprawdopodobniej w wyniku celowego podpalenia.
Przed dwoma laty w Warszawie, kilka miesięcy temu w Gorzowie Wielkopolskim, tym razem w Krakowie. Zaparkowany w dzielnicy Nowa Huta samochód fundacji obnażającej prawdę o tak zwanej aborcji spłonął.

Pojazd marki żuk stał przy alei Jana Pawła II, w rejonie osiedla Handlowego. Ogień strawił go w nocy z soboty na niedzielę.

„Potwierdzamy, że doszło do podpalenia naszego samochodu. Na szczęście nikomu z naszych wolontariuszy nie stała się krzywda” – napisała w mediach społecznościowych fundacja Pro – Prawo do Życia.

– Przeprowadziliśmy na miejscu oględziny. Sprawdzamy, czy jest monitoring, który wykorzystamy podczas postępowania – to z kolei komentarz Katarzyny Cisło z małopolskiej policji.

Dzięki wsparciu darczyńców fundacja dysponuje dziesięcioma samochodami, które na ulicach polskich miast przypominają o prawie do życia każdego człowieka – od poczęcia.

za:pch24.pl

***

Prawda w oczy kole-czyli akwizytorzy postępu w kolejnej akcji wzmożeń. Szatańskich. (Nie)do zobaczenia w piekle. Ale żal. Wszak to ludzie. Z duszami. Mimo rozumku w akcji...rozwoju...
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.