Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Horror w kościele Dusznikach-Zdroju! Napastnik mierzył do księdza z broni w trakcie Mszy

Szokujące zdarzenie miało miejsce w kościele parafii św. Piotra i Pawła w Dusznikach-Zdroju. Uzbrojony mężczyzna wtargnął na Mszę świętą i mierzył do księdza z broni pneumatycznej.

Jak informują media, mężczyzna w trakcie homilii podniósł rękę, w której trzymał pistolet i zaczął mierzyć z niej w kierunku kapłana.

Na zachowanie mężczyzny zareagowali parafianie siedzący w pierwszych ławkach. Agresor trzymał księdza na muszce, a ten próbował wycofywać się do zakrystii. Udało się go jednak obezwładnić i odebrać mu broń oraz wyprowadzić ze świątyni.

Na miejsce została wezwana policja, jednak napastnik uciekł przed jej przyjazdem. Funkcjonariuszom udało się go jednak złapać w trakcie pościgu.

Ksiądz, gdy agresor został wyprowadzony, dokończył kazanie i sprawowanie Mszy świętej.

za:www.fronda.pl

***
Tak czy siak-facet ma coś uszkodzone.
- Mózg czy duszę? ...
...Możliwe, iż jedno i drugie.
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.