Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Kraków: Prowokacja podczas zbiórki podpisów pod projektem „Stop Aborcji”. Interweniowała policja

Pikieta Fundacji Pro-Prawo do życia została zakłócona przez zwolenniczkę aborcji. Kobieta trzymała kartkę z napisem „aborcja bez granic” oraz numerem telefonu. Musiała interweniować policja

Fundacja Pro-Prawo do życia zorganizowała w środę pikietę obok Teatru Bagatela w Krakowie. Pikieta była połączona ze zbieraniem podpisów pod inicjatywą ustawodawczą „Stop Aborcji”. W trakcie zgromadzenia doszło do prowokacji. Obok wolontariuszy fundacji zatrzymała się zwolenniczka zabijania dzieci nienarodzonych. Kobieta trzymała w rękach tablicę z napisem „aborcja bez granic” oraz numerem telefonu. Zwolennicy życia poprosili o interwencje policję.

Funkcjonariusze wylegitymowali prowokatorkę oraz dwie kobiety, które w międzyczasie do niej dołączyły. Sytuacja zaczęła się zaostrzać. Pojawiła się kolejna zwolenniczka aborcji, ale też i kilka osób, które przekonywały, że aborcja to zło. Do końca zbiórki policja musiała ochraniać wolontariuszy Fundacji Pro.

Całe zajście tak skomentował jeden z wolontariuszy Fundacji Pro-Prawo do życia: „Dla mnie [zachowanie prowokatorki] to promocja zła i zachęta do popełnienia zbrodni”. Jak dodał: „Taka osoba wypiera prawdę biologiczną. Jest zmanipulowana przez środowiska lewicowe i jest narzędziem w ich rękach”.

za:pch24.pl

***

Więcej- jest narzędzie w łapach Szatana. Żal kobiety.

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.