Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Wicepremier Błaszczak: Z nominacji Melnyka cieszy się Putin

Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak decyzję nominacji kontrowersyjnego ukraińskiego dyplomaty Andrija Melnyka na wiceszefa MSZ Ukrainy ocenił jako złą.

„Uważam, że prócz samego zainteresowanego, z tej decyzji cieszy się jeszcze jedna osoba - lokator Kremla” – powiedział na antenie Polskiego Radia 24 szef polskiego resortu obrony.

Andrij Melnyk, były ambasador Ukrainy w Berlinie zasłynął m.in. wypowiedzią, w której zrównywał ludobójcze masakry, jakich dopuszczali się na polskiej ludności ukraińscy banderowcy z rzekomymi masakrami, jakich mieli się dopuszczać jego zdaniem w tym czasie również Polacy na Ukraińcach.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.