Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Zastanawiający ruch WHO

Parę dni temu Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła zaktualizowaną listę leków, które powinny posiadać kraje na wypadek zagrożenia radiologicznego i jądrowego. „W nagłych wypadkach związanych z promieniowaniem ludzie mogą być narażeni na promieniowanie w dawkach od znikomych do zagrażających życiu.

Rządy muszą szybko udostępnić leczenie potrzebującym i leczyć urazy spowodowane promieniowaniem” – powiedziała dr Maria Neira, p.o. zastępca dyrektora generalnego WHO. Wypada zadać pytanie, co takiego się stało, że WHO po 16 latach uaktualniła listę leków leczących choroby  popromienne? Czy wiedzą coś o zagrożeniu ze strony sowieckiego imperium i jego dysfunkcjonalnej cywilizacji grożącej światu apokalipsą. A może po prostu chodzi o napędzenie kolejnych miliardów koncernom farmaceutycznym? Należy pamiętać, że WHO (której ojcem założycielem był Związek Sowiecki, dysponująca 3 mld dol. rocznego budżetu) kieruje Tedros Adhanom Ghebreyesus, w przeszłości członek lewackiej terrorystycznej partyzantki etiopskiej. Tuż po ubiegłorocznym spotkaniu w Pekinie z chińskim przywódcą Xi Jinpingiem stwierdził, że koronawirus „nie wymknął się spod kontroli” i „nie powoduje śmierci na szeroką skalę”!

​Ryszard Kapuściński

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.