Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Zdewastowano samochód dziennikarza TVP. „Mało wam jeszcze szczucia?”

Dziennikarz TVP Daniel Liszkiewicz poinformował na Twitterze o ataku na auto, którym jeździ jego córka. „Tak się kończy nakręcanie emocji przez rozpalone bandy ośmiogwiazdkowców” – napisał.

Kierownik Redakcji Mediów Interaktywnych TAI przekazał, że najpierw na śniegu na masce pojawiał się napis „***** ***”. W listopadzie wyrwana została obudowa lusterka, teraz zostało ono kompletnie zdewastowane.

We wcześniejszym wpisie Liszkiewicz informował:

„Pod naszym domem celowo zdewastowano nasz samochód. Wyrwano i rozgnieciono na asfalcie lusterko z auta, którym jeździ moja córka. Inne auta stojące obok nie zostały naruszone. Mało wam jeszcze szczucia?”.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.