Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Europarlamentarzyści apelują do prezydenta UEFA o wykluczenie Białorusi z eliminacji do Euro 2024

Z inicjatywy byłego reprezentanta Polski, a obecnie europosła Tomasza Frankowskiego, eurodeputowani wystąpili z apelem do prezydenta europejskiej federacji piłkarskiej (UEFA) - Słoweńca Aleksandra Ceferina o wykluczenie z rozpoczynających się za kilka dni eliminacji do Mistrzostw Europy 2024, reprezentacji wspierającej rosyjską inwazję zbrojną na Ukrainę - Białorusi.

Pod apelem do prezydenta UEFA o zablokowanie udziału piłkarskiej reprezentacji Białorusi w eliminacjach do turnieju Euro podpisało się 104 posłów do Parlamentu Europejskiego, wśród nich wielu przedstawicieli naszego kraju z różnych stron politycznej barykady.

Od blisko dwóch lat wiceprezydentem UEFA jest były legendarny reprezentant Polski Zbigniew Boniek.


za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.