Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

„Piłowanie katolików”. Wandale zniszczyli obraz Ostatniej Wieczerzy w Chojnicach

Proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach, ks. dr Janusz Chyła poinformował o przykrym incydencie, do którego doszło wczoraj przed wejściem do jego kościoła parafialnego. Dwóch młodych mężczyzn zniszczyło obraz przedstawiający Ostatnią Wieczerzę.

- „Dzisiaj przed wieczorną Mszą świętą dwóch młodych chłopaków zniszczyło przed wejściem do kościoła w Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach przedstawienie Ostatniej Wieczerzy. Została wycięta twarz jednego z Apostołów”
- napisał duchowny na Facebooku.

za:www.fronda.pl

***
Biedne, zwiedzione małomyślne, ale ludzie, z duszami...nieśmiertelnymi. Żal...

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.