Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Wojna gangów

Andrzej Gwiazda wywołał niegdyś burzę, mówiąc, że strajk w sierpniu 1980 r. był sprowokowany przez SB w ramach komunistycznej rozgrywki. Ale prowokatorzy się przeliczyli i bunt rozlał się po Polsce. Sprawa nagrań ministrów Tuska też jest wynikiem rozgrywki grup gangsterów. Czy to Ruscy nagrali? – pytają niektórzy. Może. Według tej wersji, chociaż po Smoleńsku Tusk zachował się – cytując nastolatków z Kielc – jak „dziwka Putina”, to miałby być chętny na kasę od Obamy.

Dla aferałów żaden pieniądz nie śmierdzi. No to Ruscy go kasują i całych wpływów użyją do wylansowania partii Komorowskiego, nachalnie promowanego już 4 czerwca. Wspomniany Gwiazda stwierdził kiedyś, że obóz niepodległościowy ma szanse tylko wtedy, gdy gangsterzy strzelają do siebie nawzajem. Jak przy aferze Rywina. Pora wykorzystać zbudowany w ciągu ostatnich lat potencjał i wygrać, na zasadzie „gdzie dwóch się bije, trzeci korzysta”. Protesty przeciw ACTA miały wylansować siłę na lewo od PO, wokół Palikota. Nie wyszło, bo w wyniku naszej pracy u podstaw i wcześniejszego buntu kibiców Palikota z protestów pogoniono. Gangi nie doceniają nas, ryzykując takie rozgrywki, jak obecna? Udowodnijmy im, że się mylą.

Piotr Lisiewicz

za:niezalezna.pl/56406-wojna-gangow

Copyright © 2017. All Rights Reserved.