Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Zlikwidować Ministerstwo Kultury - wywiad z twórcą Teatru Nie Teraz

Reagowanie na antykulturę nie może mieć charakteru akcyjnego - uważa Tomasz A. Żak, odnosząc się do „sprawy o nazwie - Golgota Picnic”.

Twórca Teatru Nie Teraz w rozmowie z Agnieszką Piwar (KSD), na łamach portalu Prawy.pl podkreśla, że państwo, szczególnie demokratyczne, zmonopolizowało już niemal wszystkie możliwości transferu usług kulturalnych, a postępująca lewicowa ideologizacja świata powoduje, że transfer ten jest warunkowany odpowiadającymi rządzącym treściami, a z tym wiąże się koniec możliwości wyboru treści, a zaczyna indoktrynacja.

CAŁY WYWIAD na portalu Prawy.pl:http://www.prawy.pl/73-kultura/6177-tworca-teatru-nie-teraz-reagowanie-na-antykulture-nie-moze-miec-charakteru-akcyjnego

za: http://www.ksd.media.pl/publikacje/2233-zlikwidowac-ministerstwo-kultury-wywiad-z-tworca-teatru-nie-teraz

Copyright © 2017. All Rights Reserved.