Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Nagrania są legalne!

Nagrania są legalne. Mają wartość wyższej użyteczności społecznej ponieważ odsłaniają przed społeczeństwem kulisy przestępczych zamiarów władzy.

W wielu krajach starej Europy ukryte nagrania są jednym z naturalnych dla społeczeństwa narzędzi dziennikarskich - narzędziem szanowanym i chronionym prawem. Dziennikarze w demokracji mają misję kontroli władzy. Muszą mieć środki aby móc tę władzę sprawdzać. Dlatego nikomu nie przyszłoby do głowy oburzać się na nagrania z ukrycia. Wszak nie mówimy tutaj o paparazzi śledzącym celebrytę. Mówimy o bezpieczeństwie państwa i mechanizmach kontroli korupcji władzy. W Polsce jeśli nawet nie ma takich mechanizmów - istnieje paragraf o wyższej użyteczności społecznej.

Osoby na najwyższym szczeblu władzy w Polsce zostały nagrane z ukrycia. Z tych nagrań wynika że zachowują się jak gangsterzy polityczni, łamią prawo i niszczą państwo. Apeluję aby nie używać określenia „nielegalne nagrania”. To nie nagrania były nielegalne. Nielegalne i przestępcze są działania władzy o których mowa w nagraniach.

Ewa Stankiewicz

za:niezalezna.pl/57196-nagrania-sa-legalne

Copyright © 2017. All Rights Reserved.