Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Upadek bastionu normalności
Dymisja wiceministra Michała Królikowskiego jest efektem niewprowadzenia do rządu dotychczasowego ministra sprawiedliwości Marka Biernackiego, kojarzonego z konserwatywnym odłamem Platformy Obywatelskiej. Pokazuje to jeszcze wyraźniejszy skręt w lewo PO i upadek ostatniego bastionu normalności w rządzie.

Nie mówimy tu o prawicowości czy lewicowości, ale właśnie o normalności. Nie jest bowiem prawicowym, a normalnym przekonanie, że rodzina to kobieta i mężczyzna, a dziecko potrzebuje obojga rodziców, a nie ideologii gender. Jeśli prawdą okażą się informacje, że następczynią Michała Królikowskiego zostanie Monika Płatek, to będzie można rzec: nic dodać, nic ująć. Katolik, który zagłosuje na partię wystawiającą taki rząd, sam sobie wystawi świadectwo – albo skrajnej głupoty, albo realnej niewiary.

Tomasz Terlikowski

za:niezalezna.pl/59809-upadek-bastionu-normalnosci

Copyright © 2017. All Rights Reserved.