Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Obrońcy życia solidarni z Mery WagnerPrzed ambasadą Kanady w Warszawie zakończyła się pikieta w obronie Mary Wagner. Obrońcy życia domagają się jej uwolnienia oraz wprowadzenia prawa zakazującego zabijania dzieci nienarodzonych w Kanadzie.

Kanadyjska obrończyni życia przebywa obecnie w więzieniu. Trafiła tam po tym, jak w jednej z klinik aborcyjnych w Toronto próbowała przekonywać kobiety, by nie zabijały swoich nienarodzonych dzieci.

Mariusz Dzierżawski z Fundacji PRO – Prawo do Życia mówił, że nie możemy być obojętni wobec zabijania dzieci.

- Mamy wobec Mary Wagner dług za to, co robi w Kanadzie, za jej heroizm w walce o nienarodzone dzieci. Mamy wobec niej dług, ponieważ przyjechała do Polski. Nie możemy być bezczynni wobec tego, że bezbronne dzieci są zabijane. Musimy walczyć o prawdę i o tych najmłodszych. Nasza pikieta to także okazja do mobilizacji ludzi do modlitwy – powiedział Mariusz Dzierżawski.

Mimo, że Mary Wagner przebywa obecnie w więzieniu nadal wypełnia swoją misję. W ostatnim czasie podjęła modlitwę i post w intencji kobiety, która jest osadzona w tym samym więzieniu i jest przygotowywana do tzw. aborcji.

Mary Wagner zaapelowała przy tym o przyłączenie się do inicjatywy. Pozytywnie na apel odpowiedziało już Bractwo Małych Stópek. Również dziś w nocy na jednym z portali społecznościowych poprzez Modlitewne Okno Życia została zainicjowana akcja SMS-owa w tej intencji. Dzięki niej informacja z prośbą o modlitwę i post dotrze do tysięcy osób.

za:www.radiomaryja.pl/informacje/obroncy-zycia-solidarni-z-mery-wagner/

Copyright © 2017. All Rights Reserved.