Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

American Jewish Committee broni Polaków i atakuje szefa FBI

American Jewish Committee, amerykańska organizacja istniejąca w celu obrony praw Żydów poza USA broni Polaków i atakuje szefa FBI. Chodzi o jego słowa dotyczące udziału i współwiny Polaków w zagładzie Żydów.

„Jesteśmy głęboko poruszeni niezrozumieniem wywołanym przez dyrektora FBI odnośnie polskiej roli w II Wojnie Światowej. Domagamy się korekty” - napisała na Twitterze American Jewish Committee.

Strasznie żałuję sugestię, że Polska była odpowiedzialna za Holocaust, która jest nieprawdziwa, szkodliwa i obraźliwa. Będę pracował aby naprawić”  – oświadczył ambasador USA w Polsce, Stephen D. Mull.

American Jewish Committee została założona w 1906 roku na wieść o pogromach Żydów w Rosji. Działa także na rzecz intensyfikacji relacji między amerykańskimi wspólnotami żydowskimi a Izraelem. Jej główna siedziba znajduje się w Nowym Jorku.

za:niezalezna.pl/66296-american-jewish-committee-broni-polakow-i-atakuje-szefa-fbi

Copyright © 2017. All Rights Reserved.