Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Andrzej Duda przyjął zaproszenie Telewizji Trwam na debatę.

Czy Bronisław Komorowski pójdzie w jego ślady?


Otrzymaliśmy odpowiedź ze sztabu Andrzej Duda w sprawie debaty. Niestety nadal czekamy na odpowiedź od Bronisław Komorowski” - informuje na swoim profilu na Facebooku Radio Maryja.

Chodzi oczywiście o debatę prezydencką, którą toruńska rozgłośnia zaproponowała kandydatom na prezydenta, którzy przeszli do II tury.

Jak podkreślał na antenie stacji ojciec Tadeusz Rydzyk – potrzebny jest wspólny dialog, a nie nieustanna walka i dzielenie społeczeństwa. Zwrócił także uwagę na oglądalność Telewizji Trwam, szczególnie za granicą, gdzie wyemigrowały miliony Polaków.

Zapraszamy obecnego prezydenta i kandydata na prezydenta do debaty w Telewizji Trwam. Ta telewizja ma zasięg światowy. Miejmy nadzieję, że wreszcie będzie dialog społeczny, a nie kłócenie się i napuszczanie jeden na drugiego, jak w mediach mętnego nurtu - powiedział o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

W odpowiedzi na zaproszenie Andrzej Duda napisał m. in., że sztab „oczywiście przyjmuje zaproszenie” i jest gotów rozpocząć ustalanie terminu.

Czy Bronisław Komorowski przyjmie wyzwanie?

za: http://wpolityce.pl/polityka/244530-andrzej-duda-przyjal-zaproszenie-telewizji-trwam-na-debate-czy-bronislaw-komorowski-pojdzie-w-jego-slady

Copyright © 2017. All Rights Reserved.