Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Był dziennikarzem TVP, a teraz będzie doradcą Nowoczesnej

- Marcin Kowalski, do niedawna dziennikarz kanału TVP Info, zaczął współpracę z partią Ryszarda Petru Nowoczesna - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Szczegóły związane z charakterem stanowiska mają być znane w tym tygodniu. Kowalski doradza parlamentarnemu ugrupowaniu w sprawach związanych z mediami. Zaczął w otoczeniu posłów Nowoczesnej pojawiać się w Sejmie.

Marcin Kowalski w lutym br. został zwolniony z Telewizji Polskiej. Od lutego 2014 roku był prowadzącym serwisy informacyjne oraz „Info Poranek”, a także „Kapitalny program” w duecie z Agatą Konarską.

W 2006-2012 związany był z TVN CNBC (obecnie TVN24 BIS), gdzie prowadził programy „Godzina dla pieniędzy” oraz „Fakty Ludzie Pieniądze”.

za:www.fronda.pl/a/byl-dziennikarzem-tvp-a-teraz-bedzie-doradca-nowoczesnej,67789.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.