Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Unio, ocknij się

Nie wiem, jak państwo, ale ja o zagranicznych ultimatach kierowanych pod adresem Polski mam jak najgorsze zdanie. Generalnie nikt, kto takie ultimatum stawia, dobrze naszemu krajowi nie życzy. Ostatnie groźby ze strony Komisji Europejskiej, nakazującej nam uporządkowanie sprawy Trybunału Konstytucyjnego, doskonale wpisują się w ten trend.

Lewicowi politycy ze zdominowanej przez nich Unii chcieliby, by Polska była taka jak Komisja Europejska w obecnym kształcie. Czyli jaka? Ano taka, która daje się różnym cwaniakom robić w konia – vide sfałszowane sprawozdania finansowe przeróżnych krajów, na które patrzy się przez palce. Taka, która absolutnie nie ma recepty na masy uchodźców, stające się końmi trojańskimi rozsadzającymi państwa Zachodu od środka. Taka, która uważa, że ludzie mogą żyć bez Boga. Taka jak Europa, która już dawno zatraciła instynkt samozachowawczy i karmi swoich mieszkańców propagandą, skrzętnie przy tym ukrywając fakty niepasujące do cukierkowatego przekazu (np. sylwester w Kolonii – przyp. red.). I oni stawiają nam ultimatum. Panowie z Brukseli! Ocknijcie się, bo niedługo nie będziecie mieli kim rządzić.

Igor Szczęsnowicz

za:niezalezna.pl/80897-unio-ocknij-sie

Copyright © 2017. All Rights Reserved.