Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Rodzice uczniów szkoły Sióstr Prezentek walczą z deprawacją

Rodzice dzieci uczęszczających do szkoły Sióstr Prezentek w Krakowie domagają się likwidacji pobliskiego klubu go-go. O sprawie informuje „Nasz Dziennik”.

Klub działa naprzeciwko budynków należących do Sióstr i w pobliżu kościoła św. Jana, który w lipcu odwiedzi Ojciec św. Franciszek.

Ten klub to deprawacja dzieci i młodzieży – podkreśla Milena Sułkowska z rady rodziców działającej w szkole Sióstr Prezentek.

– Klub istnieje chyba 2 lata, z tym, że do tej pory to wszystko było dość ukryte i nie było o tym mowy. W tym momencie natomiast wygląda to tak, że do witryny ustawiony jest ekran, tak jakby telewizor i pojawia się tam reklama, gdzie występują panie w negliżu. Któregoś razu ten telewizor nie został wyłączony i reklama pojawiała się przez cały dzień. Nie wiemy, na ile to było rzeczywiście nieopatrzne, a na ile jest to próba przeforsowania, na ile ten klub może sobie pozwolić, do którego momentu – mówi Milena Sułkowska.

Rodzice dzieci ze szkoły Sióstr Prezentek w Krakowie podpisali się już pod protestem, domagając się likwidacji klubu.

Pisma w tej sprawie zostaną przekazane do Kancelarii Prezydenta RP oraz Urzędu Miasta Krakowa.

za:www.radiomaryja.pl/informacje/rodzice-uczniow-szkoly-siostr-prezentek-walcza-z-deprawacja/

Copyright © 2017. All Rights Reserved.