Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

„Obrońcy” zwykłych Polaków

Nowoczesna wzięła się do roboty. Ta, według słów jej liderów, liberalna następczyni PO, partia ludzi nieskalanych o wyjątkowo szerokich horyzontach myślowych i nowoczesnym spojrzeniu na świat, obrończyni zwykłych Polaków przed agresywnym PiS-em, zapowiedziała złożenie w Sejmie pierwszego projektu ustawy.

Czego będzie dotyczył? Czy może zmniejszenia podatków, usunięcia państwa z gospodarki, czy może jakiegoś innego ulżenia doli zwykłych obywateli RP? No niestety nie. W dużym skrócie chodzi w tej ustawie o to, aby opowiadanie dowcipów o homoseksualistach, transwestytach, blondynkach było karane prawnie.
Szczególnie że domagają się tego Robert Biedroń i organizacje zrzeszające homoseksualistów obu płci. No tak, to z pewnością obecnie najważniejszy problem, z jakim zmagają się Polacy. Dowcipy o homoseksualistach. Opowiadają je i przez to nie rośnie im poziom życia, a rośnie zagrożenie terrorystyczne. Władimir Putin nie śpi po nocach, myśląc o tabunach obśmiewanych Ann Grodzkich i szykuje swoje czołgi, aby ulżyć ich doli. Panie Ryszardzie, pani Kamilo! Śpijcie dalej.

Igor Szczęsnowicz

za:niezalezna.pl/82835-obroncy-zwyklych-polakow

Copyright © 2017. All Rights Reserved.