Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Groźby karalne TVN!

4 sierpnia ok. 18:00 telewizja TVN zaprosiła Tadeusza Płużańskiego i jakiegoś lewicowca, profesora, którego nazwiska nie chcę pamiętać. Spotkanie było poświęcone akcji na Powązkach, czyli namalowaniu na nagrobku Bolesława Bieruta słów „kat”, „morderca” i dwóch czerwonych gwiazd.

Pan, który prowadził dyskusję skierował do Tadeusza Płużańskiego następujące pytanie:

„Czy nie boi się pan, że koło historii się odwróci, przyjdzie nowa władza… ” Tu głos zawiesił, ale ton sugerował, że ta nowa władza będzie się mścić na tych nagrobkach, które nam są bliskie…

Nie padło to wprost. I nie ma tu, w tej wypowiedzi, znamion groźby. Groźba wyrażona przez „dziennikarza” TVN polega na tym, że on „zapowiada” jakąś „nową”, czy „inną” władzę, która – jak można się domyślać – będzie miała innych Bohaterów!

Za to powinno się zamknąć TVN! Po prostu!

Pan profesor natomiast zaatakował Tadeusza Płużańskiego. Wspomniał, że poznał osobiście jego ojca, który sprawił na nim wrażenia „człowieka łagodnego”.

Była to bardzo podła zagrywka, której celem było wrobić widzom, że Bohaterowie byli „łagodniejsi” i bardziej tolerancyjni od ich współczesnych obrońców.

Dyskusja krótka, ale doskonale oddająca mentalność parszywej lewicy i tych, co z TVN.

Piotr Szymanowski

za:www.fronda.pl/a/grozby-karalne-tvn,76369.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.