Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Światopoglądowe coming outy

Mimo 25 lat wtłaczania do głów Polakom lewicowych bzdur i systematycznej próby przemodelowania myślenia, lewactwo ponosi spektakularną porażkę. Na największą Paradę Równości przychodzi tyle osób, ilu wiernych na niedzielną mszę świętą w średniej wielkości parafii , nie mówiąc już o tym, co widzieliśmy podczas Światowych Dni Młodzieży.

Nic dziwnego, że na lewicy dochodzi do spektakularnych zwrotów w prawo. Najpierw „Gazeta Wyborcza” ogłosiła się spadkobierczynią tradycji AK. Tej samej organizacji, której organ Michnika wielokrotnie zarzucał mordowanie Żydów w czasie II wojny światowej.

Ostatnio w trend wpisał się również Grzegorz Schetyna, który zapowiedział skręt PO w prawo. Dziś jak na dłoni widzimy, z jakimi ludźmi mamy do czynienia. Jeżeli bowiem ktoś tak radykalnie zmienia wartości i poglądy, to znaczy, że nigdy ich nie miał.

Jacek Liziniewicz

za:niezalezna.pl/84504-swiatopogladowe-coming-outy

Copyright © 2017. All Rights Reserved.