Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

IPN w Łodzi zaprasza

Otwarcie wystawy plenerowej „Zagłada Romów i Sinti w Europie” – Łódź, 12 stycznia 2022

/.../  W związku z 80. rocznicą likwidacji obozu cygańskiego w Łodzi edukatorzy z łódzkiego oddziału IPN przygotowali wystawę plenerową „Zagłada Romów i Sinti". Otwarcie wystawy jest elementem uroczystych obchodów rocznicy, organizowanych 12 stycznia 2022 r. we współpracy z Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi oraz Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi.

Wernisaż wystawy odbędzie się już jutro - 12 stycznia 2022 r. (środa) o godz. 12.00 przed Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi. Serdecznie zapraszamy !


https://lodz.ipn.gov.pl/pl6/aktualnosci/157262,Otwarcie-wystawy-plenerowej-Zaglada-Romow-i-Sinti-w-Europie-Lodz-12-stycznia-202.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.