Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

Oświadczenie KSD ws. komentarzy ks. Małkowskiego

W związku z atakami i pogróżkami skierowanymi pod adresem ks. Stanisława Małkowskiego, za wypowiedzi jakich udzielił portalowi ksd.media.pl, wstrzymujemy tymczasowo umieszczanie jego komentarzy.
Naszym priorytetem w chwili obecnej jest chronienie tego wybitnego kapłana i zapewnienie mu bezpieczeństwa oraz możliwości godnego pełnienia posługi kapłańskiej. Ks. dr Bolesław Karcz, 
Prezes KSD

Prosimy o modlitwę za ks. Stanisława Małkowskiego!

za: http://www.ksd.media.pl/component/content/article/1-news/378-owiadczenie-ksd-ws-komentarzy-ks-makowskiego Piątek, 05 Sierpień 2011 14:13 (kn)


***
Wypowiedzi ks. Stanisława Małkowskiego rejestruje red. Agnieszka Piwar, przewodnicząca Oddziału Warszawskiego KSD.

zob.: http://www.ksd.media.pl/component/content/article/1-news/372-ks-makowski-komentuje-

Jest legendarnym kapelanem Solidarności. Przyjaciel bł. ks. Jerzego Popiełuszki, wraz z którym znalazł się na liście niewygodnych księży, wyznaczonych do skrytobójczej zagłady. Za swoje poglądy wielokrotnie nękany, zatrzymywany, przesłuchiwany i poddawany rewizjom przez Służbę Bezpieczeństwa. Choć czasy PRL-u oficjalnie minęły, ks. Stanisław Małkowski nadal dla wielu środowisk jest niewygodny.

Dlaczego? Bo ma odwagę mówić prawdę!

Na naszym portalu rozpoczynamy cykl rozmów z tym wybitnym kapłanem, bardzo mocno zatroskanym o losy Polski. Niezwykle celne spostrzeżenia, logiczna argumentacja i przede wszystkim wielka wiara - to czyni ks. Małkowskiego wyjątkowym duchownym. Jego bezcenne komentarze i obserwacje są niewyczerpalnym źródłem niewygodnej prawdy o tym, co dzieje się w naszej Ojczyźnie.

Zachęcamy do śledzenia wypowiedzi duchownego oraz rozpowszechniania ich w Waszych mediach. Wypowiedzi ks. Stanisława Małkowskiego rejestruje red. Agnieszka Piwar, przewodnicząca Oddziału Warszawskiego KSD.

zob.: http://www.ksd.media.pl/component/content/article/1-news/372-ks-makowski-komentuje-

Copyright © 2017. All Rights Reserved.