Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje członków OŁ KSD

Krzysztof Nagrodzki - Akwizytorzy postępu

Dźwigający poważne tytuły – naukowe, redaktorskie, a i (tzw.) „polityczne” – tak są nimi obciążeni, że tracą – bywa - ogląd prawdy. Ogląd rzeczywistości w jej fundamentalnych podstawach, założeniach, przyczynach i skutkach. I skutkach!
Zwiedzeni, czy przekupieni diabelskimi błyskotkami?...

Nic nowego. Zawsze tak bywało. Wszak Zwodziciel nie działa od wczoraj.
I nie od wczoraj od przyjętych zleceń wypłaca gorące tantiemy – chwilówki - poprzez swoich tutejszych prokurentów. Biednych, zwiedzionych, małomyślnych a popędliwych ( i popędzanych) dystrybutorów strategicznych fałszywek.

Stąd - na przykład - jakiś kolejny wiecznie młody emocjonalnie i intelektualnie lewak – bezpruderyjnie brnie w szokujące poziomem infantylizmu i karkołomne konstrukcje logiczne – aby dalej, aby coś się działo, aby zaistnieć w tzw. przestrzeni publicznej.
I to w emitowanych szeroko przez kamery tv wystąpieniach.

A może… Może to dzielny, zwerbowany przez strasznych prawicowców agent, do kompromitowania „młodych, wykształconych, z wielkich miast”…lewaków.
Bo to przecie chyba niemożliwe, żeby być aż takim ignorantem…
 
Ani chybi – agentura    !
Tak zresztą jak wyselekcjonowane pod względem…hmmm… urody, pełne ognistych poświęceń niewiasty w charakterystycznych Ko-szul-kach, wysyłane w teren.

Chociaż…
Czym skorupka nasiąka w domu, środowisku…

Copyright © 2017. All Rights Reserved.