Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje członków OŁ KSD

Krzysztof Nagrodzki-Tuskowanie rzeczywistości. Z listów do przyjaciół. I znajomych

Tak Kolego. Zgadzam się, że ogląd rzeczywistości może być zależny od miejsca obserwacji. To naturalne. Ale jeżeli miejsce jest dobre do oglądu a opis jest… hmm… dziwny, by nie zrzec-fałszywy to…
To trzeba się zastanawiać nad miejscem powstania błędu.
- Brak korekty?...
- Gdzie?...
- W głowie …oglądającego?...
- A może to po prostu nakaz… dnia, wynikający z przyjętej taktyki… czy może strategii….

Ale owa „strategia” - polegająca na „politycznym” błądzeniu nie jest dobra dla żadnego człowieka. Nawet  mimo - bywa - pozorów sukcesu na starcie...
 
Każdy fałsz - w pierwotnym i kluczowym wydarzeniu mającym swoje wiekowe skutki - jest wymysłem Kłamcy i ojca kłamstwa.

To powinno tkwić głęboko w świadomości każdego z nas - a szczególnie tych, którzy aspirują do przewodzenia masom czy wpływania na innych - czyli tzw.. polityków.

I tu wciąż, wciąż powtarzam klasyczną definicję, iż: "polityka to roztropne działanie dla dobra wspólnego", a nie lokalnej, chwilowej sitwy czy porywów ego.

Nikt nie uniknie Osądu.Ostatecznego.
Przed Nieomylnym Trybunałem w Wieczności, przed którym staną wszyscy.
Owi "niewierzący" też.
Bez możliwości apelacji...

Za: http://krzysztofnagrodzki.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.