Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje członków OŁ KSD

Prelekcja kolegi Jana Gacia w Klubie Nauczyciela 13 października 2021 o 16:00

Serdecznie zapraszam Koleżanki i Kolegów z OŁ KSD w środę dnia 13 października 2021 roku o godz. 16:00 na godzinną prelekcję naszego wspólnego  kolegi Jana Gacia, która nosi tytuł:
"Ameryka. Ziemia kolorowych pustyń". Zakres prelekcji: zabytki archeologiczne i krajobraz pustynny na zachodzie Stanów Zjednoczonych. Prelekcja będzie ilustrowana pięknymi fotogramami wykonanymi przez Autora.

Wydarzenie wpisuje się w działalność Koła Nr 1 Oddziału Nauczycielskiego PTTK w Łodzi, które istnieje od końca 1969 roku.

W tym samym miejscu - Klub Nauczyciela - Piotrkowska 137/139 w listopadzie 2019 roku miała miejsce moja wystawa fotograficzna, którą Koleżanki i Koledzy licznie zaszczycili swoją obecnością.

pozdrawiam

Jan Szałowski

Copyright © 2017. All Rights Reserved.